АРХІВ НОВИН

2014

 

 

01.12.2014

 

В преддверии Нового года создаем скульптурные подарки своими руками!

14 декабря "Скульптурный цех" приглашает вас на уникальный мастер-класс, где каждый участник сможет слепить символ наступающего года - замечательного барашка. Уверены, что каждый вылепленный вами маленький шедевр будет уникален и мы вам в этом поможем!

Конечно, своего барашка вы сможете забрать с собой чтоб положить под елочку близкому человеку).

Начало в 13.00
Продолжительность: 3 часа
Адрес: ул. Константиновская, 21 (м.Контрактовая площадь).Забрать работы после обжига вы сможете в студии "Скульптурный цех" с 25 по 30 декабря. 

Обязательна регистрация по ссылке: 
http://goo.gl/forms/j9eqS1gNKu

Количество мест ограничено (до 20 участников), так что поторопитесь)

HAPPY NEW YEAR! HO-HO-HO!

07.10.2014

 

Скульптурний майстер-клас вихідного дня від "Скульптурного цеху".

Все, що Ви створюєте протягом майстер-класу, маєте змогу забрати з собою як приємний подарунок собі або своїм близьким!

У неділю, 12 жовтня, ліпимо міні-скульптури за мотивами творів неперевершеної Марії Примаченко. Майстер-клас проходить під керівництвом досвідченого скульптора.

Початок у 13.00
Тривалість: 3 години
Адреса: вул. Костянтинівська, 21 (м.Контрактова площа)Учасники забирають свої роботи через місяць після майстер-класу, а саме після сушки та випалювання робіт.

Обов'язкова реєстрація за посиланням: 
http://goo.gl/forms/g674voENU5

Кількість місць обмежена (до 15 осіб).
Діти до 12 років допускаються на майстер-клас у супроводі дорослих.

20.09.2014

 

В рамках візуальної програми міждисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST 2014 об’єднання «Скульптурний цех» реалізувало скульптурні просторові проекти, які було розроблено та представлено ексклюзивно у рамках фестивалю.

 

Один із наших проектів - Auditorium Quipus. Простір пірамідальної форми, створений з білих нейлонових тканин, які розташовані від стелі до підлоги, переплітаючись по типу спиць у колесі, на верхівці кріпляться за допомогою символічних вузлів.

 

Quipus - старовинний пристрій для запису і збереження інформації, що складається з різно забарвлених ниток/канатів/тканин, що утворюють сплетені по-різному вузли.

 

Присутність кожного, його думки та переживання народжуються, концентруються та залишаються у цьому місці. Воно надихає та заспокоює. 

01.09.2014
 
Іван Підгайний разом з командою "Скульптурного цеху" провели серію скульптурних майстер-классів у рамках АРТ-ПІКНИКУ Слави Фролової, який тривав з 5 вересня по 5 жовтня.
 
У майстер-класах, яких було 12, прийняли участь більше 100 учасників від 12 до 70 років! Теми скульптурних натюрмортів були різними: від простих посудних предметів до складних форм овочей та фруктів.
 
Дякуємо Вам, друзі, за участь та активну життєву позицію.
 
  • facebook
  • Instagram B & W

Скульптурний цех / тел.067 360 91 15 / sculpture.ua@gmail.com / © sculpture_workshop